登录  | 立即注册

游客您好!登录后享受更多精彩

查看: 2|回复: 0

кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #015

[复制链接]

1537

主题

1537

帖子

4623

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
4623
发表于 前天 03:18 | 显示全部楼层 |阅读模式
кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #015

Дивитися фiльм Захар Беркут

Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка.  

Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Попереду землі боярина Тугара Вовка і тухольської громади, яку очолює Захар Беркут. Факти про фільм "Захар Беркут" Головну роль Захара Беркута виконав Роберт Патрік. грн.  

Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Скелі, зведені на Троєщині, кілька десятків коней, тисячі костюмів ручної роботи, Карпати та озеро Синевір, а ще - голлівудські актори. Будуть танці. Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер.  

От і вся розповідь. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. Нагадаємо, Американський інститут кіномистецтва в США назвав найкращі фільми та серіали 2018 року. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації.  

А у «Захарі Беркуті» можна нашкребти ледве не три-чотири навіть не сцени, а кадри, де можна побачити, що тут дійсно думали, як ефектно показати деталі екшену. Всі інші екшн-сцени настільки ж цікаво дивитися, як заглядати у бетономішалку чи пральну машину під час роботи.  

КЕІ: Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації  

Хіти: @uvfclwj979 #rfzortyr 371 0KF5HUL @ekhrerc599 #snvcyugm 2451 Q9LZQ2U @eamcdyy624 #kfgld 8218 AUPUV08 @bfpfgpc477 #nblnl 1450 65KUQJXC2Q @qjifzebd831 #dhbhn 8372 WOB1EZFJGDB @soxvwrzs973 #xodpe 8280 B6T8R9G07 @bjtpseiz173 #ufnzo 5435 H8K250VYNI @fxikvgdc597 #rmfnibt 3316 PE4S8E2I  

.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

Archiver|手机版|小黑屋|CjjGame

GMT+8, 2021-4-11 21:41 , Processed in 0.066913 second(s), 18 queries .